distance-education-popularity

NUOTOLINĖS EKOLOGIJOS BAKALAURO STUDIJOS ŠIAULIŲ UNIVERSITETE

Siekiant demokratizuoti aukštąjį išsilavinimą, už Lietuvos ribų gyvenančioms bei dirbančioms Lietuvos piliečių grupėms, Šiaulių universitetas remdamasis sukauptu Didžiosios Britanijos Atvirojo universiteto (The Open University) patyrimu, pradeda vykdyti ekologijos bakalauro studijas nuotoliniu metodu, lietuvių ir anglų kalbomis.

Nuo 2016 m. vasario mėn. Aplinkotyros ir fizikos katedra ima rinkti komandą žmonių siekiančių tobulintis bei prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkos ir darbo rinkos poreikių. Mokymosi trukmė – 3,5 m.
Nuotolinių studijų lankstumas suteikia unikalią galimybę siekti išsilavinimo esant bet kurioje pasaulio vietoje, nes novatoriška programa siejasi su naujausiomis komunikacijos technologijomis leidžiančiomis susieti studentus su mokymosi medžiaga ir kontaktą su dėstytojais. Studijuojant nuotoliniu būdu studentas gaus visokeriopą paramą septynias dienas per savaitę internetu arba telefonu.
90 procentų studijų bus vykdomos virtualioje aplinkoje, todėl studentui nebus būtinybės vykti į mokymo įstaigą. Visa reikalinga mokomoji medžiaga yra pateikta informacinėje universiteto sistemoje, o paskaitos ir konsultacijos su dėstytojais vyks interneto pagalba. Numatyta, kad tarpiniai dalykų atsiskaitymai vyks nuotoliniu būdu, o laboratorinius darbus atlikti bei dalykų egzaminams išlaikyti 1-2 kartus per metus (laikas derinamas abipusiu susitarimu) studentui reikės atvykti į mokymo įstaigą.

Sėkmingai studijas baigusiems absolventams suteikiamas, visuotinai pripažįstamas ES šalyse, ekologijos bakalauro laipsnio diplomas.

 

Daugiau informacijos, apie studijų programą galite rasti www.ekomokslas.lt.

Visais klausimais galima kreiptis el. paštu: oikos@fm.su.lt. arba https://www.facebook.com/Aplinkotyros-ir-fizikos-katedra-849550588424243/?ref=hl

 
Tikimės, kad naujos kokybės studijų galimybė ištaisys esamą socialinę ir švietimo nelygybę bei patenkins modernios visuomenės poreikius.

Print Friendly


© Visos teisės saugomos 2018 Teamwork ES Part financed by European Regional Development Fund
GORILA.LT
Back to top